NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Miesiąc luty jest poświęcony modlitewnej pamięci za konających. W sposób szczególny w naszej modlitwie pamiętajmy o wszystkich chorych i cierpiących we czwartek, 11 lutego, kiedy przypada wspomnienie NMP z Lourdes, a więc Światowy Dzień Chorego.

  • Dzisiaj, 7 lutego, Pierwsza Niedziela miesiąca ? po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby kościoła w kancelarii oraz na konto parafialne.

3. Serdeczne podziękowania Szkole Rolniczej wraz z Dyrekcją, firmie Metal-Fach i naszym pracownikom, za pomoc przy odśnieżaniu terenu wokół kościoła, parkingów, dróg dojazdowych i cmentarza. Dziękujemy za poświęcenie i bezinteresowne zaangażowanie.

4. Wznawiamy spotkania w ramach przygotowania do I Komunii św. Spotkania będą odbywały się w kościele, w każdą trzecią niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 13.00. Najbliższe spotkanie w niedzielę 21 lutego.

5. Katechezy przedmałżeńskie przy naszej parafii rozpoczynamy w niedzielę, 21 lutego o godz. 15.00. Na spotkania zapraszamy do Sali pielgrzyma.

6. W tym tygodniu:

  • Za tydzień w niedzielę, 14 lutego, Mszę św. o godz. 13.00, odprawi Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki. Msza św. będzie transmitowana przez kanał TVP Polonia oraz przez Internet (zamiast tradycyjnej Mszy św. o godz. 10.00). W związku z transmisją zachęcamy wiernych do uczestnictwa we Mszy św. na wcześniejszych godzinach. Starajmy się poinformować o transmisji naszych najbliższych, zwłaszcza osoby chore, samotne, w podeszłym wieku, aby mogli modlitewnie uczestniczyć w tej Mszy św.
  • Za tydzień taca na fundusz remontowo-budowlany naszej parafii.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Marcina Sołowieja, Genowefę Markowską-Kuczyńską, Stanisława Jakimika, Leonarda Stasiewicza, Teresę Fiłonowicz, Janinę Kozioł, Czesława Tokarewicza, Mieczysława Gryszko. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

8. Wszystkim życzę błogosławionej Niedzieli oraz obfitości łask Bożych na rozpoczynający się tydzień pracy.