NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Zwwykła

| dodał:

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w Kościele Niedzielę Słowa Bożego, która ma przypomnieć o znaczeniu i wartości Pisma Świętego w życiu chrześcijanina, a także o ścisłym związku między Słowem Bożym a liturgią.

Również dzisiaj, zgodnie z zarządzeniem Ks. Abp Tadeusza Wojdy, są zbierane przed kościołem ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji, które ostatnio miało miejsce dwukrotnie, w dniach 29 grudnia 2020r. i 6 stycznia 2021r.

2. Skończyliśmy remont naszego parafialnego punktu z dewocjonaliami i pamiątkami. Otwarcie w najbliższy czwartek 28 stycznia. Serdecznie zapraszamy. Gromnice do nabycia w zakrystii i w naszej księgarni.

3. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby kościoła ofiarodawcom indywidualnym oraz za złożoną ofiarę w związku z pogrzebem Ś.P. Jana Amielanczyka.

4. W najbliższy piątek, wieczorna Msza św. o godz. 18.00, zostanie odprawiona w intencji Radia Maryja i dzieł istniejących przy radiu. Radio Maryja będzie można wesprzeć darami serca na tacę. Natomiast o godz. 17.30 zapraszamy serdecznie na wspólną modlitwę różańcową.

5. W tym tygodniu:

  • W poniedziałek, 25 stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła Ap.
  • We wtorek, 26 stycznia, wspomnienie św. Tymoteusza i św. Tytusa.
  • We środę, 27 stycznia, wspomnienie dowolne bł. Jerzego Matulewicza, Biskupa wileńskiego, założyciela Zgromadzenia Sióstr Eucharystek, posługujących w naszej parafii. W tym dniu Siostrom Eucharystkom złóżmy dar modlitwy, wypraszając dla nich Boże łaski i świętość życia.
  • We czwartek, 28 stycznia, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  • W piątek, 29 stycznia, wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament.
  • Za tydzień w sobotę, 30 stycznia, Wieczór uwielbienia poprowadzi Zespół Uwielbienia „OdNowa” z Białegostoku. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Stanisławę Mancewicz, Jana Amielanczyka . Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

7. Wszystkim życzę błogosławionej Niedzieli oraz obfitości łask Bożych na rozpoczynający się tydzień pracy.