NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XX Niedziela Zwykła

| dodał:

1. W związku z tragedią, która miała miejsce w Bejrucie, dzisiejsza niedziela, 16 sierpnia, we wszystkich kościołach w Polsce, jest Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Łączymy się w modlitwie, natomiast przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym.

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10.00 odbędzie się uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej Komandorowi Międzynarodowych Rajdów Katyńskich Ś.P. Wiktorowi Węgrzynowi. Do uczestnictwa i modlitwy serdecznie zapraszamy.

W ubiegłą niedzielę na cele remontowe i konserwatorskie naszego kościoła zebraliśmy kwotę 11 120zł. Bóg zapłać za każdy dar modlitwy i serca!


2. W tym tygodniu:

  • W poniedziałek, 17 sierpnia, przypada wspomnienie św. Jacka.
  • We czwartek, 20 sierpnia, wspominamy św. Bernarda.
  • W piątek, 21 sierpnia, wspomnienie św. Piusa X, papieża.
  • W sobotę, 22, sierpnia, wspomnienie NMP Królowej. Po Mszy Św. o godz. 7.00, wyruszy z naszego kościoła VI piesza pielgrzymka z Sokółki do Różanegostoku śladami Ś.P. ks. Dariusza Sańko. Chętnych serdecznie zapraszamy. Kontakt pod nr telefonów: 502 516 268, 507 302 331 lub w dniu pielgrzymki. A za tydzień w niedzielę, po każdej Mszy Św., będzie możliwość zakupienia tomiku poezji autorstwa Ś.P. ks. Dariusza Sańko, wydanego przez rodzinę i przyjaciół.
  • Również za tydzień w niedzielę, podczas Mszy Św. o godz. 10.00, pożegnamy dwóch kapłanów naszej parafii: ks. Piotra Radkiewicza, który odchodzi do parafii Opatrzności Bożej w Kuźnicy oraz ks. Roberta Matysa, odchodzącego do parafii św. Kazimierza w Białymstoku. Niech nasza obecność i modlitwa będą wyrazem naszej wdzięczności za pracę w naszej parafii.

3. W dniach 5-6 września organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy na centralne dożynki. Zgłoszenia przyjmuje ks. Józef Jaroma.


4. Wszystkim parafianom i pielgrzymom życzę błogosławionej niedzieli oraz obfitości łask Bożych na rozpoczynający się tydzień.