NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XV Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Ogromnie dziękuję ks. Stanisławowi Gniedziejko, braciom kapłanom i wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie do wspólnoty parafii św. Antoniego Padewskiego w Sokółce. Dziękuję za obecność, wspólną modlitwę, życzliwość i życzenia. Jako nowy proboszcz dołożę wszelkich starań, aby dbać o piękno tej świątyni, całego otoczenia i cmentarza. Dlatego proszę o modlitwę wszystkich moich parafian i wszystkich pielgrzymujących, abyśmy wspólnymi siłami mogli kontynuować rozpoczęte dzieło, w niczym nie umniejszając chwale Bożej. Aby Jezus był nie tylko obecny w życiu, w rodzinach, pracy czy parafii. Ale by pośród codziennych spraw został postawiony na pierwszym miejscu jako jedyny PAN i ZBAWICIEL.

2. W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. Kontynuujemy renowację ławek w kościele. Rozpoczęliśmy przygotowania do kompleksowej wymiany nagłośnienia w kościele. Za dar modlitwy i złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!

3. Prasa katolicka będzie wykładana na stoliku w nawie głównej. Zachęcamy do nabywania i czytania.

4. W tym tygodniu:

W poniedziałek, 13 lipca, wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

W środę, 15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury.

We czwartek, 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel. Dzień modlitwy za Ojczyznę. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Z racji zbliżającego się lipcowego święta Policji modlić się będziemy również w intencji wszystkich pracowników służb policyjnych oraz ich rodzin.

5. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli oraz obfitości łask Bożych na rozpoczynający się tydzień.