NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XIII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. W tym tygodniu:

a) w poniedziałek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. na Piotra i Pawła będą odprawione o godz. 6.00, 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. W naszych modlitwach nie zapominajmy o solenizantach, a wśród nich o naszym ks. Piotrze i organiście Panu Piotrze. Prośmy dla nich o liczne Boże łaski.

b) we wtorek zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego.

c) w czwartek pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zakończony Nieszporami Eucharystycznymi o godz. 17.30.

d) w piątek Święto św. Tomasza Apostoła i pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

e) w sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim.

f) w przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca i wprowadzenie ks. Jarosława Ciuchny na Urząd Proboszcza naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 10.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. i prosimy o modlitwę w intencji nowego ks. Proboszcza oraz o życzliwe jego przyjęcie po raz drugi do naszej wspólnoty parafialnej.

Po sumie w przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji Białostockiej.

2. Za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła w ubiegłym tygodniu ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Informujemy, że od 1 lipca, w miesiącu lipcu i sierpniu, Msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. W niedziele i święta w czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 rano. Księża przebywający na urlopach będą odprawiać intencje mszalne zapisane na czas urlopu. W tych intencjach będziemy się łączyć w modlitwie każdego dnia w naszym kościele.

4. Udającym się na urlop życzymy błogosławieństwa Bożego i bezpiecznego odpoczynku, a pracującym obfitych Bożych łask.

5. W czasie wakacji, tzn. w lipcu i sierpniu Mszy św. w Boguszach w pierwsze piątki nie będzie. Zapraszamy do kościoła.