NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XI Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby AWSD w Białymstoku. Dziś o godz. 1500 wspólnota Wieczernik spotyka się wyjątkowo w kościele na modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po koronce siostry Eucharystki zapraszają do sali pielgrzyma. Zapraszamy równieżnowe osoby na to modlitewne spotkanie.

2. W tym tygodniu: przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po wieczornej Mszy św. będą odprawiane Nieszpory Eucharystyczne, Nabożeństwo Czerwcowe i procesja wokół kościoła. Do udziału w Nabożeństwach Oktawy Bożego Ciała wszystkich serdecznie zapraszamy. Liczymy na liczny udział ministrantów i młodzieży.

a) we wtorek dzień modlitwy za Ojczyznę. Msza św. w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego zostanie odprawiona o godz. 18.00 na którą serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. Nieszpory Eucharystyczne, Nabożeństwo Czerwcowe i procesja.

b) w środę wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.

c) w czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała według następującego porządku: o godz. 17.30 Nieszpory Eucharystyczne, o godz. 18.00 Msza św., po Mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe, Procesja Eucharystyczna wokół kościoła, święcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Uczestników procesji, którzy gorliwie będą uczęszczać na Nabożeństwa Oktawy Bożego Ciała czeka słodka niespodzianka.

d) w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. będą odprawione o godz. 6.30, 7.00, 7.30, 10.00, 18.00. Z racji uroczystości w piątek nie ma postu.

e) w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz Pierwsza Komunia Święta dla dwóch grup dzieci z naszej parafii o godz. 11.00 i 12.30. Spowiedź dzieci, ich rodziców i chrzestnych w piątek (I grupa o godz. 16.00, II grupa o godz. 17.00). Rodzicom przypominamy, aby przyjęcie pierwszokomunijne odbyło się bez alkoholu.

f) w przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i CPK.

3. Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby kościoła w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.