NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
VI Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitwy za Ojczyznę. Msza św. w intencji Ojczyzny połączona z 80-tą rocznicą pierwszej deportacji Polaków wśród nich sokólszczan na Sybir zostanie odprawiona o godz. 17.00. Po Tej Mszy św. złożenie zniczy i kwiatów przy pomniku Sybiraków na placu przykościelnym.

Do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny oraz Sybiraków żywych i zmarłych oraz ich rodzin, wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dziś ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne w Białymstoku.

2. W tym tygodniu:

a) w sobotę Święto Katedry Św. Piotra Apostoła dzień modlitwy w intencji Ojca Św. Franciszka i naszej jedności ze Stolicą Apostolską.

b) w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.00 przyjęcie nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Nowych ministrantów otoczmy naszą modlitwą.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 53 Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”.

3. W piątek ubiegłego tygodnia zakończyliśmy kolędę. Za dar spotkania kolędowego i wszelkie dobro wyświadczone Kościołowi i kapłanom podczas kolędy składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Refleksjami z kolędy podzielimy się w przyszłą niedzielę.

4. Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby kościoła w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.