NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś dzień imienin Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszki, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.

2. W tym tygodniu:

Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan i modlimy się, aby z podzielonych wyznawców Chrystusa „rychło nastała jedna owczarnia i jeden Pasterz”.

a) we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy oraz Dzień Babci.

b) w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora.

c) w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan wieczorną Mszą św. o godz. 17.00.

d) w przyszłą niedzielę przypada 96 rocznica urodzin Ks. Arcybiskupa Seniora Stanisława Szymeckiego. Dostojnego Jubilata otoczmy naszą modlitwą.

3. W związku ze zbliżającym się Świętem Matki Bożej Gromnicznej w zakrystii można nabywać świece gromnice.

4. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku w dniach od 31 stycznia do 2 lutego 2020 r. organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej pod hasłem „On żyje i chce, abyś żył”. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach osoby powyżej 16. roku życia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej: www.awsd.bialystok.pl

5. Za dar spotkania, wspólnej modlitwy i doświadczonej życzliwości podczas kolędy w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

6. Porządek Kolędy w tym tygodniu:

20.01. (Poniedziałek) ul. Kołłątaja (domy jednorodzinne), Kołłątaja 4, 17

21.01. (Wtorek) ul. Kołłątaja 19, 23, 38, 40

22.01. (Środa) ul. Kołłątaja 42, Grodzieńska 22, 24, 28

23.01. (Czwartek) ul. Grodzieńska 26, 30

24.01. (Piątek) ul. Lelewela, 1 Maja

25.01. (Sobota) ul. Białostocka, Miejska, Krótka, Wojska Polskiego 6, 7, Monte Cassino, Wojska Polskiego, Plac Kościuszki, Barlickiego, Kilińskiego

Początek kolędy w dni powszednie od godz. 16.00, a w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź 15 minut przed wieczorną Mszą św. Prosimy o przybycie po księży na kolędę i odwiezienie z kolędy.