NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
Kolęda 2020

| dodał:

Dni powszednie  od godz. 16.00, w soboty od godz. 9.00.


28.12.2019  Sobota

Karcze, Malawicze Górne, Malawicze Dolne, Kraśniany

30.12.2019  Poniedziałek

ul. Broniewskiego 24, 26, 28, 30, 32

07.01.2020  Wtorek

ul. Broniewskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

08.01.2020  Środa

ul. Broniewskiego 5, 5A, 5B, 5C, 9, 11

09.01.2020  Czwartek

ul. Broniewskiego 7, Buchwałowo, ul. Kresowa ? Hotel, ul. Lewoniewskich

10.01.2020  Piątek

ul. Kresowa, Głowackiego, Fabryczna

11.01.2020  Sobota

Bogusze

13.01.2020  Poniedziałek

ul. Skarżyńskiego, Żwirki i Wigury, Dywizjonu 303, Wesoła, Słoneczna, Ciepła, Łąkowa, Słowackiego, Asnyka

14.01.2020  Wtorek

ul. Przemysłowa, Lewickiego, Reymonta, Prusa, Gałczyńskiego, Nałkowskiej, Żeromskiego

15.01.2020  Środa

ul. Grodzieńska, Sawickiego, Norwida, Baczyńskiego, Tuwima,

16.01.2020  Czwartek

ul. Mariańska, Sienkiewicza, Kolejowa (domy jednorodzinne), Kolejowa 63, 65

17.01.2020  Piątek

ul. 11 Listopada, Kolejowa 67, Wyszyńskiego 1

18.01.2020  Sobota

ul. Gęsia, Kołłątaja 2, Wyszyńskiego 3, 4, 5

20.01.2020  Poniedziałek

ul. Kołłątaja (domy jednorodzinne), Kołłątaja 4, 17

21.01.2020  Wtorek

ul. Kołłątaja 19, 23, 38, 40

22.01.2020  Środa

ul. Kołłątaja 42, Grodzieńska 22, 24, 28

23.01.2020  Czwartek

ul. Grodzieńska 26, 30

24.01.2020  Piątek

ul. Lelewela, 1 Maja

25.01.2020  Sobota

ul. Białostocka, Miejska, Krótka, Wojska Polskiego 6, 7, Monte Cassino, Wojska Polskiego (domy jednorodzinne), Plac Kościuszki, Barlickiego, Kilińskiego

27.01.2020  Poniedziałek

ul. Pocztowa 2, 3, 4

28.01.2020  Wtorek

ul. Pocztowa 5, Ściegiennego 22, 24, Wróblewskiego

29.01.2020  Środa

ul. Sikorskiego (domy jednorodzinne), Ściegiennego (domy jednorodzinne), Ściegiennego 20

30.01.2020  Czwartek

ul. Ściegiennego 18, Osiedle Centrum 1, 2, 3

31.01.2020  Piątek

ul. Osiedle Centrum 4, 5, 7

01.02.2020  Sobota

ul. Osiedle Centrum 6, 8, 9, 11

03.02.2020  Poniedziałek

ul. Osiedle Centrum 10, 12, 13A, 14

04.02.2020  Wtorek

ul. Osiedle Centrum 13, 16, 21

05.02.2020  Środa

ul. Osiedle Centrum 19, 20

08.02.2020  Sobota

ul. Osiedle Centrum 15, Piłsudskiego (domy jednorodzinne), Letnia,

Piłsudskiego 9, 9A, 11, 13

10.02.2020  Poniedziałek

ul. Sikorskiego 6, 8, 10, 12, 14

11.02.2020  Wtorek

ul. Sikorskiego 16, 18, 25

12.02.2020  Środa

ul. Mickiewicza, Kopernika, Klonowa, Lipowa, Kasztanowa

13.02.2020  Czwartek

ul. Matejki, Polna, Akacjowa

14.02.2020 Piątek

ul. Witosa, Kłopotowskiego