NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXXIII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień modlitwy za Ojczyznę przeniesiony z 16-go listopada. Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona dziś o godz. 17.00 podczas której wystąpi Chór Akademicki z Białegostoku pod dyrekcją Pana prof. Edwarda Kulikowskiego. Z racji przeżywanej w tym roku 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości Ojczyzny po Mszy św. ten chór wykona koncert pieśni patriotycznych.

Na Mszę św. za Ojczyznę i koncert pieśni patriotycznych wszystkich serdecznie zapraszamy.

2. W tym tygodniu:

a) w poniedziałek  wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy.

b) w środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana.

c) w czwartek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

d) w piątek wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, patronki chórów i schól kościelnych. Z tej okazji w piątek o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chóru parafialnego, pana organisty i schól parafialnych.

e) w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto Akcji Katolickiej i Eucharystycznego Ruchu Młodych. Msza św. o godz. 13.00 zostanie odprawiona w intencji uczestników Eucharystycznego Ruchu Młodych, ich rodziców i opiekunów s. Krystyny ? Eucharystki i ks. Roberta i ks. Karola.

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy do ERM-u, a wszystkich prosimy o modlitwę w intencji Eucharystycznego Ruchu Młodych w naszej parafii.

Natomiast Msza św. o godz. 17.00 w przyszłą niedzielę zostanie odprawiona w intencji parafialnego zespołu Akcji Katolickiej i ich rodzin.

W przyszłą niedzielę za odmówienie Litanii o Najświętszym Sercu Jezusa i aktu poświęcenia można będzie uzyskać odpust zupełny.

3. Prenumeratorzy prasy proszeni są o przedłużenie prasy na I półrocze 2020.

4. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu oraz w ubiegłą niedzielę na tacę złożyli ofiary na potrzeby kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę zebrano kwotę …