NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, XI-ta rocznica Wydarzenia Eucharystycznego w naszym kościele i Uroczysty Dzień Eucharystii w Archidiecezji. Główna Uroczystość Dnia Eucharystii o godz. 11.00 przy ołtarzu polowym na zewnątrz kościoła pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego. Do udziału w tych uroczystościach serdecznie zapraszamy. W dzisiejszą niedzielę Msze św. będą odprawiane o godz. 6.00, 7.00, 11.00, 17.00. nie będzie Mszy św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00.

2. Intencje modlitewne dla Kółek Różańcowych na październik:

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

3. W tym tygodniu:

a) w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

b) w piątek wspomnienie dowolne św. Jana XXIII, Papieża.

c) w sobotę Archidiecezjalna Pielgrzymka Seniorów do Różanegostoku. Rozpoczęcie Pielgrzymki Seniorów w Różanostockim Sanktuarium Mszą św. o godz. 10.00. Seniorów, emerytów i rencistów naszej parafii serdecznie zapraszamy na tę pielgrzymkę.

d) w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski, a wraz z tym dniem zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jako pomoc dla biednych, a zdolnych uczniów. Taca w przyszłą niedzielę na cele remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.

4. Od przyszłej niedzieli zapisujemy wypominki za zmarłych.

5. „Bóg zapłać” ofiarodawcom za złożone ofiary na cele remontowe i konserwatorskie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. „Bóg zapłać” dla Kółka Różańcowego Kobiet z nowej plebanii zelatorki Pani Jurgiel za złożoną ofiarę na ten cel.

„Bóg zapłać” rodzinie Giełażyn za złożoną ofiarę na remont kościoła z racji pogrzebu śp. Jana Giełażyna. Msza św. za śp. Jana Giełażyna zostanie odprawiona we wtorek 8.10. o godz. 6.30.

6. W zakrystii i przed kościołem do nabycia „Drogi Miłosierdzia”. To czasopismo wiele miejsca poświęca Wydarzeniu Eucharystycznemu w Sokółce. Warto zapoznać się z tym czasopismem. będzie to pamiątka 11-tej rocznicy Wydarzenia Eucharystycznego w naszej świątyni.

7. W zakrystii do nabycia Rozważania Różańcowe wydane przez Białostocką Szkołę Nowej Ewangelizacji. Cena 8 zł.