NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XIII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego.

2. W tym tygodniu:

a) w środę Święto św. Tomasza, Apostoła.

b) w czwartek pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zakończony Nieszporami Eucharystycznymi o godz. 17.30.

c) w piątek pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

d) w sobotę wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 6.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim.

e) w przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie i adoracji Najświętszego Sakramentu procesja eucharystyczna. Taca będzie przeznaczona na Kurię Metropolitalną Białostocką.

3. Za ofiary złożone na potrzeby remontowe i porządkowe naszego kościoła w ubiegłym tygodniu ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Informujemy, że od 1 lipca, w miesiącu lipcu i sierpniu, Msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. W niedziele i święta w czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 rano. Księża przebywający na urlopach będą odprawiać intencje mszalne zapisane na czas urlopu. W tych intencjach będziemy się łączyć w modlitwie każdego dnia w naszym kościele.

5. Udającym się na urlop życzymy błogosławieństwa Bożego i bezpiecznego odpoczynku.