NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
IV Niedziela Wielkiego Postu

| dodał:

1. Przeżywamy już IV-tą Niedzielę Wielkiego Postu. Dziś o godz. 17.15 rozpoczęcie Dnia Skupienia Narzeczonych, następnie o godz. 18.00 Msza św. Po Mszy św. zakończenie Kursu Przedmałżeńskiego i rozdanie zaświadczeń uczestnikom kursu.

2. W tym tygodniu:

Przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Z racji zbliżających się Rekolekcji Wielkopostnych w pierwszy czwartek, pierwszy piątek po wieczornej Mszy św. nie będzie spotkań z kandydatami do Bierzmowania.

W pierwszy czwartek w sposób szczególny modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O godz. 17.30 Nieszpory Eucharystyczne. W pierwszą sobotę po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim.

a) w przyszłą niedzielę  pierwsza niedziela miesiąca, V-ta Niedziela Wielkiego Postu  rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii. Rekolekcje będą trwały cały tydzień. W poniedziałek, wtorek i środę zajęcia rekolekcyjne będą miały dzieci i młodzież, we czwartek, piątek i sobotę zajęcia rekolekcyjne będą mieli dorośli. Szczegółowy program rekolekcji będzie wywieszony w gablocie, zamieszczony na stronie internetowej parafii i zostanie podany w przyszłą niedzielę na ogłoszeniach.

3. Przypominamy o zgłaszaniu chorych do Spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej po domach.

4. W zakrystii są do nabycia świece paschałki na stół wielkanocny.

5. Trwają prace przy kościele. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Kółkom Różańcowym i osobom indywidualnym, którzy w ubiegłym tygodniu złożyli ofiary na kościół i na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6. Przypominamy, że od dziś ze względu na zmianę czasu Msze św. wieczorne będą odprawione o godz. 18.00, a Nieszpory Eucharystyczne w każdy czwartek o godz. 17.00.

7. Informujemy, że podczas Rekolekcji Wielkopostnych w naszym kościele we środę 10-ego kwietnia po wieczornej Mszy św. o godz. 19.00 zostanie przedstawiona „Pasja” Męka Pańska w wykonaniu aktorów teatru „Lalki i Aktora” w Łomży.