NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Wielkiego Postu

| dodał:

1. Przeżywamy II-gą Niedziela Wielkiego Postu  niedzielę solidarności z misjonarzami, zwaną Niedzielą „Ad Gentes”. Z tej racji dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na misje.

2. W tym tygodniu:

a) w poniedziałek dzień imienin J. E. ks. Abp Seniora Edwarda Ozorowskiego. Polecajmy Bogu w modlitwie najdostojniejszego solenizanta.

b) we wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, patronalne święto mężczyzn oraz dzień imienin ks. Józefa Jaromy, ks. Józefa Chitruka, ks. Dziekana Seniora Józefa Kuczyńskiego. Pamiętajmy o solenizantach w naszych modlitwach. Msze św. na św. Józefa będą odprawione według porządku dnia powszedniego. Dodatkowo zostanie odprawiona Msz św. o godz. 10.00.

3. Od dziś przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. W tym tygodniu w szkołach naszej parafii będą rozdawane skarbonki Jałmużny Wielkopostnej. Składając ofiarę do skarbonki dzielimy się swoimi darami z ludźmi potrzebującymi ucząc się wyrzeczenia. Dziś też można nabyć skarbonki Jałmużny Wielkopostnej w kościele i rodzinnie włączyć się w akcję pomocy bliźnim.