NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
VII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś o godz. 15.00 w Sali Pielgrzyma rozpoczęcie Kursu Przedmałżeńskiego. Przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa zapraszamy na kurs. Zapisy w czasie spotkania na kursie.

2. W tym tygodniu:

a) w środę o godz. 17.00 odbędzie się Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Stanisław Bolesta. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

b) w piątek pierwszy piątek miesiąca oraz Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 6.30 i 17.00.

Natomiast w intencji żołnierzy Niezłomnych będziemy się modlić podczas Mszy św. wieczornej i Nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusa. Po Mszy wieczornej i nabożeństwie pierwszopiątkowym apel pamięci przy pomniku żołnierzy AK przy kościele, następnie przemarsz na cmentarz grzebalny i złożenie zniczy i kwiatów na mogiłach żołnierzy AK spoczywających na naszym cmentarzu. Do udziału w tych uroczystościach serdecznie zapraszamy.

Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8-ych SP i III-ich Gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

c) w sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 6.30 i 17.00. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim.

d) w przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna w kościele.Taca będzie przeznaczona na Kurię Metropolitalną Białostocką.

Podczas Mszy św. o godz. 13.00 przyjęcie nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Nowych ministrantów otoczmy naszą modlitwą.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Tomasza Jakubczak, Redemptorystę z Kazachstanu z Parafii Miłosierdzia Bożego, który zapozna nas z życiem Kościoła w Kazachstanie.

Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby kościoła w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.