NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
VI Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Białymstoku.

2. W tym tygodniu:

a) w piątek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła dzień modlitwy w intencji Ojca Św. Franciszka i naszej jedności ze Stolicą Apostolską.

b) w sobotę wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika.

c) w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w naszej parafii w Sali Pielgrzyma rozpoczęcie Kursu Przedmałżeńskiego. Zapisy na Kurs Przedmałżeński w dniu rozpoczęcia kursu. Przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa serdecznie zapraszamy na ten kurs.

3. W piątek ubiegłego tygodnia zakończyliśmy kolędę. Za dar spotkania kolędowego i wszelkie dobro wyświadczone Kościołowi i kapłanom podczas kolędy składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Refleksjami z kolędą podzielimy się w przyszłą niedzielę.

4. Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby kościoła w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.