NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XIII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna. Po sumie i adoracji Najświętszego Sakramentu procesja eucharystyczna.

Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na Białostocką Kurię Metropolitalną.

2. Intencje modlitewne dla Kół Żywego Różańca na lipiec:

Aby kapłani, którzy doświadczają zmęczenia i samotności w swojej pracy duszpasterskiej, znaleźli pomoc i pocieszenie w przyjaźni Pana i swoich braci.

3.W tym tygodniu:

a) we wtorek Święto św. Tomasza, Apostoła.

b) w czwartek pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zakończony Nieszporami Eucharystycznymi o godz. 17.30.

c) w piątek wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej oraz pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

d) w sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 6.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim.

e) w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. Za ofiary złożone na ten cel w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

„Bóg zapłać” rodzinie Dzienis, która z racji pogrzebu śp. Franciszki Dzienis zamiast kupować kwiaty i wieńce pogrzebowe złożyła ofiarę na remont naszego sanktuarium. Msza św. za sp. Franciszkę Dzienis zostanie odprawiona w poniedziałek 2 lipca 2018 r. o godz. 6.30.