NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

| dodał:

1. Dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie 38-mej Pieszej Pielgrzymki Różanostockiej Mszą św. o godz. 17.00 w Różanostockim Sanktuarium. W duchu i modlitwie łączmy się z pątnikami naszej parafii licznie zgromadzonymi u stóp Matki Bożej Różanostockiej.

2. W tym tygodniu:

a) w czwartek wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika.

b) w piątek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. na Piotra i Pawła będą odprawione o godz. 6.00, 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę w Uroczystość Piotra i Pawła są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W naszych modlitwach nie zapominajmy o solenizantach, a wśród nich o naszym ks. Piotrze i organiście Panu Piotrze. Prośmy dla nich o liczne Boże łaski.

c) w sobotę zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego.

d) w przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie i po adoracji Najświętszego Sakramentu Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Kurię Metropolitalną Białostocką.

3. Informujemy, że od 1 lipca, w miesiącu lipcu i sierpniu, Msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. W niedziele i święta w czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 rano. Księża przebywający na urlopach będą odprawiać intencje mszalne zapisane na czas urlopu. W tych intencjach będziemy się łączyć w modlitwie każdego dnia w naszym kościele.

4. Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby remontowe i porządkowe naszego kościoła w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

„Bóg zapłać” rodzinie Błahuszewskich i Kirpsza, którzy z racji pogrzebu śp. Eleonory Kirpsza zamiast kupować kwiaty i wieńce pogrzebowe złożyli ofiarę na remont kościoła. Msza św. za śp. Eleonorę Kirpsza zostanie odprawiona w poniedziałek 25.06. o godz. 6.30.