NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XI Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś gościmy siostry Pallotynki pracujące na misjach, które podzielą się z nami doświadczeniem pracy misyjnej i zbiorą do puszek przed kościołem ofiary na misje.

2. W tym tygodniu:

a) w czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.

b) w piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego Mszą św. o godz. 8.00. Wszystkie szkoły i przedszkola z Bogiem i Maryją kończą rok szkolny i rozpoczynają wakacje.

Spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego we czwartek od godz. 17.30. Rodziców, nauczycieli i wychowawców prosimy o pomoc w przyjściu dzieci i młodzieży do spowiedzi i na Mszę św. kończącą rok szkolny.

c) w sobotę Dzień Ojca, dzień naszej pamięci modlitewnej za naszych Ojców żywych i umarłych.

W sobotę o godz. 10.00 rozpoczęcie 37-mej Pieszej Pielgrzymki Różanostockiej dla naszych grup pielgrzymkowych z Sokółki.

Zapisy na pielgrzymkę w naszej parafii będą prowadzone od poniedziałku codziennie po wieczornej Mszy św. w holu na starej plebanii. Wpisowe: I osoba 15 zł, II osoba 10 zł, III osoba 5 zł, IV i kolejna osoba z rodziny wpisowego nie płaci! (+ 10 zł na powrót autokarem). Organizacją pielgrzymki w naszej parafii zajmuje się: ks. Robert.

Dzieci, młodzież i dorosłych zachęcamy do udziału w Pielgrzymce. Zakończenie pielgrzymki w Różanostockim Sanktuarium w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 17.00.

Spowiedź naszych pielgrzymów we czwartek i piątek podczas wieczornej Mszy św.

d) w przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Wszystkim ofiarodawcom, również indywidualnym oraz osobom, które złożyły ofiary na remont kościoła na konto parafialne składamy serdeczne „Bóg zapłać”.