NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
Wniebowstąpienie Pańskie

| dodał:

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont wnętrza kościoła. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu:

Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.

a) w poniedziałek Święto św. Macieja, Apostoła oraz dzień imienin naszego kościelnego Pana Macieja. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach wypraszając dla niego łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo.

b) w środę Święto św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski oraz dzień modlitwy za Ojczyznę. Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona w środę o godz. 18.00 na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

c) w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz Pierwsza Komunia Święta dzieci z naszej parafii. Do Pierwszej Komunii Świętej dzieci przystąpią podczas Mszy św. o godz. 10.00.

Spowiedź tych dzieci, ich rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 16.00. Rodzicom przypominamy, aby przyjęcie pierwszokomunijne odbyło się bez alkoholu.

d) w poniedziałek po Zesłaniu Ducha Świętego Święto Matki Kościoła i Dzień Chorych w naszej parafii. Msza św. z udziałem Chorych i udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 10.00. Rodziny i opiekunów chorych prosimy o przywiezienie chorych do kościoła.

Przypominamy o kończącym się w Niedzielę Trójcy Świętej, to jest 27 maja, czasie spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej.

3.Trwają prace remontowe w kościele. Za złożone ofiary na ten cel w ubiegłym tygodniu ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. „Bóg zapłać” dla Kółka Różańcowego z ul. Grodzieńskiej za ofiarę złożoną na ten cel.