NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Wielkanocna

| dodał:

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Po Mszy św. o godz. 13.00 w kościele spotkanie rodziców młodzieży III klas gimnazjalnych poświęcone przygotowaniu tej młodzieży do Bierzmowania

2. W tym tygodniu:

a) w poniedziałek dzień modlitwy za Ojczyznę. Msza św. w intencji Ojczyzny w poniedziałek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za Ojczyznę, zwłaszcza w tym miesiącu bogatym w dramatyczne rocznice naszej historii narodowej.

b) we wtorek dzień imienin naszego ks. Roberta. Pamiętajmy o Nim w modlitwach, wypraszając dla Niego obfite Boże łaski w kapłańskim posługiwaniu naszej wspólnocie.

c) w sobotę  Archidiecezjalny Dzień Seniora z Chrystusem Eucharystycznym w naszym Sanktuarium Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00. Seniorów, emerytów, rencistów naszej parafii na ten Dzień i wspólną modlitwę serdecznie zapraszamy.

d) w przyszłą niedzielę rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.

3. Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby remontowe naszego kościoła w ubiegłym tygodniu i w niedzielę na tacę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

„Bóg zapłać” rodzinie Suproniuk, która z okazji pogrzebu śp. Teresy Suproniuk zamiast kupować wieńce i kwiaty pogrzebowe złożyła ofiarę na remont kościoła. Msza św. za śp. Teresę Suproniuk zostanie odprawiona we wtorek 17 kwietnia o godz. 6.30.