NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
Święto Chrztu Pańskiego

| dodał:

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, pierwsza niedziela miesiąca i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna w kościele. Po sumie i procesji opłatek z Bractwem św. Antoniego w Sali na starej plebanii.

Dziś podczas Mszy św. o godz. 17.00 wystąpi Chór Akademicki z Białegostoku pod dyrekcją Pana prof. Edwarda Kulikowskiego. Po Mszy św. ten chór wykona koncert kolęd na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

2.Intencje modlitewne dla Kołek Różańcowych na styczeń:

Aby chrześcijanie, a także inne mniejszości religijne w krajach azjatyckich, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na Nowy Rok 2018.

3. w przyszłą niedzielę  Międzynarodowy Dzień Migranta i Uchodźcy połączony z modlitwą za migrantów i uchodźców. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont kościoła.

4. W związku ze zbliżającym się Świętem Matki Bożej Gromnicznej w zakrystii można nabywać świece gromnice.

5. W zakrystii i przed kościołem do nabycia czasopismo „Drogi Miłosierdzia”.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwość, gościnność i wszelkie dobro wyświadczone Kościołowi i kapłanom podczas kolędy w ubiegłym tygodniu.

7. Porządek Kolędy w tym tygodniu:

8.01.2018  Poniedziałek  ul. Grodzieńska, Lewickiego

9.01.2018 Wtorek ul. Przemysłowa, Łąkowa, Słowackiego, Asnyka, Żeromskiego

10.01.2018 Środa ul. Reymonta, Prusa, Gałczyńskiego, Nałkowskiej, Mariańska, Sienkiewicza, Sawickiego, Norwida, Baczyńskiego, Tuwima, Kolejowa

11.01.2018 Czwartek ul. 11 listopada, Gęsia, Kolejowa 63, 65, 67

12.01.2018 Piątek ul. Wyszyńskiego 1, 4, 5

Początek kolędy od godz. 16.00. Prosimy o przybycie po księży na kolędę i odwiezienie z kolędy.