NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XII Niedziela Zwykła

| dodał:

1. Dziś zakończenie 37-mej Pieszej Pielgrzymki Różanostockiej Mszą św. o godz. 17.00 w Różanostockim Sanktuarium. W duchu i modlitwie łączmy się z pątnikami naszej parafii licznie zgromadzonymi u stóp Matki Bożej Różanostockiej.

2. W tym tygodniu:

a) w środę wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika.

b) w czwartek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. na Piotra i Pawła będą odprawione o godz. 6.00, 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Ofiary składane na tacę w Uroczystość Piotra i Pawła są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W naszych modlitwach nie zapominajmy o solenizantach, a wśród nich o naszym organiście Panu Piotrze.

c) w piątek zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego.

d) w sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00. W sobotę po wieczornej Mszy św. czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem zakończone Apelem Jasnogórskim.

e) w przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Kurię Metropolitalną Białostocką.

3. Informujemy, że od 1 lipca, w miesiącu lipcu i sierpniu, Msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. W niedziele i święta w czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 rano. Księża przebywający na urlopach będą odprawiać intencje mszalne zapisane na czas urlopu. W tych intencjach będziemy się łączyć w modlitwie każdego dnia w naszym kościele.

4. Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na potrzeby remontowe i porządkowe naszego kościoła w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”.