NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
Wielkanoc

| dodał:

1.Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.Msza Święta Rezurekcyjna o godz. 6.00, a następne Msze św. o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się za Ojczyznę.

2.Jutro drugi dzień Wielkanocy. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Taca na KUL i Centrum Pastoralno ? Katechetyczne w Białymstoku.

3.We wtorek, na trzeci dzień Świąt Wielkanocnych,jeśli dopisze pogoda o godz. 10.00 na cmentarzu grzebalnym zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Będzie to Msza św. składkowa. Na cmentarz udajemy się prywatnie.

4.Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzi się przez 8 dni, czyli Oktawę. Pragniemy wypełnić te dni Oktawy uczestnictwem we Mszy św. i modlitwą. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie ma postu.

5.We czwartek Nieszpory Eucharystyczne o godz. 17.30.

6.W sobotę ? Dzień Seniora z Jezusem Eucharystycznym w naszym sanktuarium. W programie o godz. 10.00 Msza św. Po Mszy św. adoracja Chrystusa Eucharystycznego w formie koncertu chórów seniorów. Wszystkich seniorów serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Seniora.

7.W przyszłą niedzielę, Święto Bożego Miłosierdzia i zakończenie Nowenny do Bożego Miłosierdzia Mszą św. o godz. 15.00.

Przed kościołem w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na pomoc narodowi syryjskiemu.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia ? tygodnia szczególnej naszej troski o ludzi będących w potrzebie duchowej i materialnej.

Podczas Mszy św. o godz. 10.00 wezmą udział motocykliści sokólscy. Po Mszy św. poświęcenie i błogosławieństwo motocykli i motocyklistów na parkingu przy kościele i rozpoczęcie sezonu motocyklowego z ustalonym programem.

Również w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Spotkanie Wielkanocne na placu przed Kinem „Sokół”. Zaprasza Burmistrz Sokółki.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu pomagali przy budowie Grobu Pańskiego i Ciemnicy oraz dekorowaniu kościoła i sprzątaniu wokół kościoła. Dziękujemy służbie kościelnej.

„Bóg zapłać” Siostrze Teresie, Panu Maciejowi, Siostrom Eucharystkom oraz osobom towarzyszącym przy przygotowaniu Ciemnicy.

Szczególne słowa podziękowania składamy ks. Kamilowi, głównemu projektantowi Grobu Pańskiego i jego wykonawcy oraz osobom pomagającym ks. Kamilowi.

„Bóg zapłać” za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego i remont kościoła dla Kółek Różańcowych, osobom indywidualnym i od rodzin.

Bractwu św. Antoniego dziękujemy za posługę podczas Liturgii Triduum Paschalnego oraz czuwanie modlitewne przy Chrystusie.

„Bóg zapłać” Służbie Liturgicznej Ołtarza z ks. Andrzejem na czele, scholi młodzieżowej, harcerzom, Panu Organiście i chórowi kościelnemu za czynny udział w Liturgii.

9.Na te Święta Zmartwychwstania Pańskiego niech Chrystus ? Zwycięzca śmierci, piekła i szatana wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!