NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
XII niedziela zwykła

| dodał:

36. Piesza Pielgrzymka Różanostocka

1. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.

2. W tym tygodniu:

a) we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.

b) w czwartek Dzień Ojca, dzień naszej modlitwy za Ojców żywych i umarłych.

c) w piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie roku szkolnego i katechetycznego Mszą św. o godz. 8.00. Wszystkie szkoły i przedszkola z Bogiem i Maryją kończą rok szkolny i rozpoczynają wakacje.

Spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego we czwartek od godz. 17.30. Rodziców, nauczycieli i wychowawców prosimy o pomoc w przyjściu dzieci i młodzieży do spowiedzi i na Mszę św. kończącą rok szkolny.

d) w sobotę o godz. 10.30 rozpoczęcie 36-stej Pieszej Pielgrzymki Różanostockiej dla naszych grup pielgrzymkowych z Sokółki.

Zapisy na pielgrzymkę w naszej parafii będą prowadzone od niedzieli codziennie po wieczornej Mszy św. w holu na starej plebanii. Wpisowe: 15 zł i 10 zł ? trzecia osoba z rodziny wpisowego nie płaci! (+ 10 zł na powrót autokarem). Organizacją pielgrzymki w naszej parafii zajmują się: ks. Michał i ks. Kamil.

Dzieci, młodzież i dorosłych zachęcamy do udziału w Pielgrzymce. Zakończenie pielgrzymki w Różanostockim Sanktuarium w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 17.00.

Spowiedź naszych pielgrzymów we czwartek i piątek podczas wieczornej Mszy św.

3. W ubiegłą niedzielę na remont kościoła zebrano na tacę kwotę 12.847 zł 12 euro i 6 $. Wszystkim ofiarodawcom, również indywidualnym oraz osobom, które złożyły ofiary na remont kościoła na konto parafialne składamy serdeczne „Bóg zapłać”.