NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
Wniebowstąpienie Pańskie

| dodał:

1.W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont wnętrza kościoła. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.W tym tygodniu:

Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w której uczestniczą kandydaci do Bierzmowania. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.

a)w poniedziałek ? Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze św. będą odprawione według porządku dnia powszedniego.

b)w piątek ? wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.

c)w sobotę ? Święto św. Macieja Apostoła i dzień imienin naszego Pana Kościelnego Macieja. Nie zapomnijmy o nim w modlitwie i wszystkich innych Maciejach.

d)w przyszłą niedzielę ? Uroczystość Zesłania Duch Świętego, czyli Zielone Świątki i Pierwsza Komunia Święta w parafii Wniebowzięcia NMP w Sokółce o godz. 12.00. Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 22 maja o godz. 10.00.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

e)w poniedziałek ? po Zesłaniu Ducha Świętego ? Święto Matki Kościoła i Dzień Chorych w naszej parafii. Msza św. z udziałem chorych i udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 10.00. Rodziny i opiekunów chorych prosimy o przywiezienie chorych do kościoła. Będzie to też Dzień Modlitw za Ojczyznę ze Mszą św. o godz. 18.00.

Przypominamy o kończącym się w Niedzielę Trójcy Świętej, to jest
22 maja, czasie spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.

3.W zakrystii przed kościołem do nabycia czasopismo „Drogi Miłosierdzia”.

4.Trwają prace remontowe w kościele. Za złożone ofiary na ten cel w ubiegłym tygodniu ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. „ Bóg zapłać” dla Kółka Żywego Różańca, które modli się na starej plebanii.

5.Komunikaty: