NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Ogłoszenia Duszpasterskie
II niedziela zwykła

| dodał:

"Napełnijcie stągwie wodą" (J 2,7)

Ogłoszenia na II niedzielę zwykłą

1. Dziś w Kościele przeżywamy 19. Dzień Judaizmu, módlmy się w intencji Żydów o błogosławieństwo dla nich i zgodne życie w prawdzie z chrześcijanami. Dzisiejszym gościem w naszej parafii jest ks. Andrzej Dębski, wicedyrektor regionalnego Radia i oraz prowadzący program "Pod Twoją obronę" w TVP Białystok. Będzie on zbierał ofiary potrzebne na funkcjonowanie Radia i w przestrzeni medialnej. Prosimy o wsparcie tej działalności.

2. Wydarzenia nadchodzącego tygodnia:

W poniedziałek rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, zakończy się 25 stycznia, w święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Jego hasłem jest "Wezwani, by ogłaszać wielkie Dzieła Pana". Zapraszamy braci prawosławnych i wiernych innych wyznań do wspólnej modlitwy w czasie wieczornej Mszy św. i zachęcamy wszystkich do osobistej modlitwy w tej intencji.

We wtorek będziemy obchodzili wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Tego dnia imieniny obchodzi bp Henryk Ciereszko. Prosimy o modlitwę w jego intencji.

We czwartek przypada wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. O godz. 16.30 zostaną odprawione Nieszpory eucharystyczne.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami wsparli remont naszego kościoła - zebrano 9 325 zł.

4. W zakrystii można nabywać świece gromniczne.

5. W biurze Radia Maryja można odliczyć 1% podatku na potrzeby tej rozgłośni. W sobotę, 23 stycznia, odbędzie się w kościele św. Wojciecha w Białymstoku spotkanie opłatkowe rodziny Radia Maryja. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy do środy. Lista leży na stoliku w nawie głównej kościoła.

6. Serdecznie dziękujemy za życzliwość i gościnność w czasie kolędy. Oto porządek na najbliższy tydzień:

poniedziałek: ul. Ściegiennego 18, 22, 24 i domy prywatne

  ul. Piłsudskiego domy prywatne

       ul. Wróblewskiego

  ul. Letnia

  ul. Klonowa

wtorek: ul. Ściegiennego 20

  ul. Pocztowa 2, 3, 4, 5

środa: Os. Centrum 1, 2, 3, 4

czwartek: Os. Centrum 5, 6, 7, 8

piątek: Os. Centrum 9, 10, 11, 12, 13

sobota: Os. Centrum 13A, 14, 15, 16